Spustili sme pre vás nový e-shop plný športu

A je to vonku, náš e-shop vkročil do internetových vôd pred pár dňami. Po niekoľkých mesiacoch dizajnovania, vymýšľania, programovania, nahadzovania produktov a testovania sme pre vás v týchto dňoch spustili náš Šport SiTy e-shop.

Už od otvorenia našej kamennej predajne v Námestove sme vedeli, že bez internetového obchodu sa dlho vydržať nedá a tak sme nezaháľali, ale tvrdo na ňom zamakali. Veríme, že sa vám aj pomocou neho bude príjemnejšie u nás nakupovať. Nájdete tam nielen topánky na bežné nosenie a na šport, ale aj pekné oblečká či doplnky a dokonca špecializované topánky na beh, crossfit či Spartan Race.

Čaká nás ešte dlhá cesta, vyľaďovanie detailov, pridávanie nových produktov a tak podobne, ale veríme, že výsledok bude stáť stojí za to. Preto neváhajte a píšte nám vaše postrehy a feedbacky, aby sme boli ešte lepší.

V budúcnosti vám tiež predstavíme nové značky, s ktorými aktuálne dohadujeme spoluprácu. V našej blogovej sekcii s vami budeme zdieľať články plné tipov, trikov či našich skúseností a nebudú chýbať ani zaujímavé reporty zo športových podujatí či tréningov.

Veríme, že u nás nájdete nielen inšpiráciu, ale aj kvalitné produkty, ktoré vám pomôžu prebudiť v sebe vášho športového ducha.

Váš tím Šport Si->Ty